SHAKİRA'YA "TATLI" SÜRPRİZ

Magazin Çarşamba 11 Temmuz 2018 08:27

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira, bu akşam İstanbul'da konser verecek.

Shakira'ya "Tatlı" Sürpriz

Mazlum AYDIN

11 yıl aradan sonra önceki akşam özel uçağıyla İstanbul'a gelen Shakira, 'El Dorado Dünya Turnesi' kapsamında İstanbul Vodafone Park'ta hayranlarıyla buluşacak. Atatürk Havalimanı özel havacılık bölümünden giriş yapan Shakira için özel olarak 5 Vip araç hazırda bekletildi. İstanbul'da 2 gün kalacak olmasına rağmen onlarca dolusu bavulla gelen Shakira'nın bavulları bir minibüse ancak sığdırılabilindi. İki çocuğunun yanı sıra anne babasıyla beraber gelen Shakira'ya magazin basını da havalimanı çıkışında bir sürpriz yaparak baklava ile karşıladı. Kendisine uzatılan bir paket dolusu baklavayı alarak Türkçe olarak teşekkür eden Shakira, ''Bunun ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Teşekkürler.'' dedi. Gazetecilerin soruları karşısında tüm bildiği Türkçe kelimeleri de ardı arkasına söyleyen Shakira, ''Merhaba, teşekkürler, görüşürüz'' diyerek aracına binip konaklayacağı otelin yolunu tuttu. Sempatik tavırlarıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan Shakira, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hostesleri de geri çevirmeyerek her biriyle fotoğraf çektirdi.

Shakira konseri için hazırlıklar tamamlandı

Kolombiyalı şarkıcı Shakira konseri için hazırlıklar tamamlandı.

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira konseri için hazırlıklar tamamlandı.

Vodafone Park'ta bugün gerçekleşecek konserin organizasyonunu üstlenen BKM'nin CEO'su Zümrüt Arol Bekçe, Beşiktaş Spor Kulübüne teşekkür ederek, "Bize evlerini kapılarını açtılar. İnşallah mahcup etmeyeceğiz. Pırıl pırıl teslim edeceğiz stadı." diye konuştu.

Bekçe, sanatçının klasik kulis istekleri olduğunu belirterek, "İnşallah çok güzel ağırlayacağız kendisini. Çoluk çocuk, anne ve babası, ailesiyle hep birlikte geliyor. Türkiye'ye eski günlerde herkes ailece gelirdi." dedi.

Sanatçının İstanbul gezi planının henüz belli olmadığını aktaran Bekçe, "Boğaz'ı boş geçeni ben hiç görmedim. Zaten bir önceki konserini de İstanbul'da biz Kuruçeşme Arena'da yapmıştık. Sahneye çıktığında inanamamıştı. Sol tarafta boğaz, sağ tarafta orman, muhteşem bir seyirci. 'Burada çıkmak için benim size para vermem gerekir.' demişti. Gerçekten İstanbul'u çok seviyor." diye konuştu.

Zümrüt Arol Bekçe, konsere çok büyük bir ilgi olduğunu vurgulayarak, yaklaşık 30 bin kişinin geleceğini söyledi.