SIRA DIŞI PROJE İLE 4.8 MİLYAR GÖRÜNTÜLENME!

Magazin Salı 07 Temmuz 2020 03:00

Adından sıkça söz ettiren Ece Seçkin, dünyanın önde gelen teknoloji markası Samsung ile benzersiz bir iş birliğine imza atarak yakın dönemde yenilikçi bir projeyi hayata geçirdi.

SIRA DIŞI PROJE İLE 4.8 MİLYAR GÖRÜNTÜLENME!

Markanın ve Ece Seçkin’in hayran kitlesinde büyük merak uyandıran proje, aynı anda TikTok uygulamasında rekor görüntülenme seviyesine ulaştı. Sıra dışı ve büyük heyecan yaratan projede videoların ardı arkası kesilmiyor.

TikTok uygulamasında Samsung’un Awesome şarkısı eşliğinde yaptığı dansıyla video Challenge başlatan Ece Seçkin, dünyada milyonlarca aktif kullanıcıya sahip uygulama üzerinden Türkiye’de markalı kampanya rekorunu kırarak bir ilke imza attı.

 4,8 milyar görüntülenme ile rekor kıran çalışma, eğlenceli video paylaşımlarıyla sosyal medyaya damgasını vurdu.

Yenilikçi teknolojileri ile kullanıcılarının beklentilerine cevap veren ve gelişimine katkı sunan marka, Ece Seçkin ile birlikte hayatlara dokunmayı sürdürüyor. Proje ile birlikte markanın telefon modelinin acayip iyi olduğu da bir kez daha ispatlanmış oldu. Güçlü duruşu ve merak uyandıran çalışmalarıyla Ece Seçkin, kampanyaya dair sürprizlerle dolu çalışmalarına devam ediyor.

 

EN ÇOK OKUNANLAR