Kurban_bayrm

ŞU HALİMLE BİRÇOK FUTBOLCUDAN DAHA İYİ OYNARIM!

Magazin Cumartesi 06 Haziran 2020 03:00

Türk futbolunun efnanevi isimlerinin başında gelen Tanju Çolak, önceki gün Baltalimanı Portaxe'te, Bentonit Kili olan Medikil'in tanıtımını gerçekleştirdi.

ŞU HALİMLE BİRÇOK FUTBOLCUDAN DAHA İYİ OYNARIM!

Firma sahibi Hamit Tecer'in evsahipliğinde gerçekleşen lansman da konuşan Çolak, ''56 yaşındayım. Futbolu bırakalı 25 yıl oldu ama bentonit kili gibi doğanın mucizesini kullandığım için şuan yeşil sahalara çıksam emin olun ki bir çok futbolcudan daha iyi futbol oynarım.'' dedi.

Para Almadan Oynadım!

Uzun zamandır kullandığı ve yenilenmenin sırrı olarak sevenleriyle paylaştığı Bentonit Kili, uzmanlar tarafından Koronavirüs içinde önerildiğini duyan Tanju Çolak, içilebilir medikili ‘doğanın mucizesi’ olarak tanımladı. Geleneksel tıpta ve özellikle Osmanlı döneminde salgın hastalıklarla baş etmede kullanıldığı bilinen Bentonit Kili’nin zararlı bakteri ve virüsleri vücuttan attığı da söyleyen Tanju Çolak, “ben aylardır bunu kullanıyorum. İnanın inanmasam bu reklam filminde oynamazdım. Şunu da söylemek istiyorum. Ben bu reklam filminden para almadım. Para almamamın sebebi Bentonit’e inandığım için almadım. Bu doğanın mucizesi ve bunun herkesin kullanmasını tavsiye ediyorum” dedi.

Altın Krampona Özel Koruma!

Lansmana altın kramponuyla katılan Tanju Çolak, ''Maalesef kramponun iki vidası çalındı. Bende böylesine özel bir organizasyona katılırken, güvenlik önlemi alma gereksinimi hissettim. Bu altın krampon herkese nasip olmaz.'' dedi.

Kendimi Aileme Adadım

Futbolu kadar aşk hayatıyla da bir döneme damgasını vuran Çolak, ''Eski defterleri hiç açmayın arkadaşlar. Ben artık evcimen bir insanım. O defterleri kapatalı çok oldu. Kendimi aileme adamış bir adamım.'' dedi.