TAÇ'TAN YAZ SICAKLARINA ÖZEL SERİN TUTAN PİKE

Ekonomi Pazartesi 10 Haziran 2019 14:20

Türkiye'nin ev tekstili markası Taç, trendleri yansıtan yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve girmeye devam ediyor. TAÇ'ın en dikkat çekici inovatif ürünlerinden biri olan "Serin Tutan Pike", yazın sıcak gecelerinde serin bir bir uyku ortamı sunuyor.

TAÇ'tan Yaz Sıcaklarına Özel Serin Tutan Pike

Zorlu Grubu’nun 65 yılı aşkın süredir faaliyette bulunduğu tekstil sektöründeki başarılı şirketlerinden Zorlu Tekstil, yenilikçi ev tekstili markalarıyla tüketicilerin hayatına renk katmayı sürdürüyor. Ar-ge merkezlerinde geliştirilen ve hayatı kolaylaştımayı amaçlayan ürünleriyle fark yatan TAÇ, Türkiye’de öncü olmaya devam ediyor.

Ev tekstili ile inovasyonu buluşturan TAÇ’ın yenilikçi ürünlerinden biri olan “Serin Tutan Pike”, doğal kristal poliol teknolojisiyle üretiliyor. Cildin serin hissetmesini sağlayan “Serin Tutan Pike”, uyku sırasında vücut nemini dengeleyerek terlemeyi önlerken, uyku kalitesini iyileştirmeye yardımcı oluyor. Uyku anında, vücudun ısınmasıyla ortaya çıkan cilt yüzeyindeki ısıyı emerek cildin serin kalmasını sağlayan ürün, sıcak geçen yaz gecelerinin kurtarıcısı oluyor.

Pastel tonların öne çıktığı Serin Tutan Pikeler, yaz geceleri için serin bir çözüm olarak koleksiyonda yerini alırken, tek ve çift kişilik seçenekleri bulunan TAÇ’ın inovatif ürünü “Serin Tutan Pike” ile uykular bu yaz daha rahat geçecek.