TİKTOK KAPATILSIN DİYEN DEMET AKALIN YENİ ŞARKISINI TİKTOK'A YÜKLEDİ

Magazin Çarşamba 21 Temmuz 2021 04:06

Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi olan fenomen Asena Kızılarslan, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi. Yeni şarkı hazırlığında olan Kızılarslan, gün boyu proje toplantıları yaptı.

TİKTOK KAPATILSIN DİYEN DEMET AKALIN YENİ ŞARKISINI TİKTOK'A YÜKLEDİ

Geçtiğimiz aylarda Demet Akalın'ın kızı Hira'nın bir Tiktok fenomeninin canlı yayınına girip ücretli hediyeler göndermesi ve Akalın'ın bunun görünce adeta çileden çıkması gündem olmuştu. Demet Akalın, sosyal medyada Tiktok kapatılsın hastag'i açarak tepkisini ortaya koyup, Tiktok fenomenleri için de dolandırıcı imasında bulunmuştu.

Fenomen Asena Kızılarslan konuyla ilgili, "Demet Akalın bizlere büyük tepki gösterdi. Ortada bizden yana bir yanlış olmamasına rağmen yüklendi ve Tiktok'un kapatılmasını falan istedi. Ne garip ki bunları söyleyen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yeni şarkı çıkardı ve bu şarkısını da Tiktok'a yüklemiş. Başka bir şey söylememe gerek yok sanırım..." dedi.
Öte yandan fenomenlerin müzik piyasasına girmesiyle ilgili konuşan Kuzılarslan, " Nasıl ki sanatçılar işlerini sosyal medyada da yürütüyorlarsa, canlı yayınlar açıp orada konser bile verebiliyorlarsa, bir fenomen de gayet şarkı çıkartabilir, oyunculuk yapabilir. Bence herkes birbirini desteklemeli" dedi.

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR