Ekonomi Masthead

TÜRK İŞ İNSANI NURİ GENEŞ'TEN FİRMALARA DESTEK

Ekonomi Pazar 11 Nisan 2021 07:02

Türk iş insanı Nuri Geneş, firmalara verdiği proje ve kredi desteği ile adından söz ettiriyor. Bankacılık hizmetleri üzerine birçok iş alanda iş adamlarına yurt dışı kredilerinin çıkarılmasında yardımcı olan Geneş, başarılarını yenilerini eklemeye devam ediyor.

Türk iş insanı Nuri Geneş'ten firmalara destek

Yaptığı işlerle yazılı ve görsel basında geniş yankı bulan iş insanı Nuri Geneş, iş adamlarını çağrıda bulunarak firmasını büyütmek ve genişletmek isteyen her iş adamına mutlaka uzun vadeli ve düşük faiz ile yurt dışı krediden faydalanması gerektiğini çağrısını yapıyor.

Uzun yıllar Hollanda'da yaşayan Nuri Geneş, Türkiye'ye dönüş yaparak çalışmalarını burada sürdürüyor. Basın yarafından da yakından takip edilen Nuri Geneş, her sektöre yönelik uyguladığı ve hayata geçirdiği projelerle de adından söz ettiriyor.

Birçok iş adamına hazırladığı projelerle düşük faizle 15 milyon euro almasına olanak sağlayan iş adamı, halen iş adamlarının yurt dışı kredilerinden haberdar olmadığını ifade ederek bu kredilerden faydalanmak isteyen iş adamlarına her türlü danışmanlık hizmetini vereceğini söylüyor.

Geçtiğimiz günlerde Yavuzlar firmasına hazırladığı proje ile 15 milyon euroluk yurt dışı kredi almasını sağlayan Geneş, bunun 15 yıl geri ödemesi ile Türkiye'ye kazandırdıklarının altını çiziyor.

Yavuzlar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yavuz da yaptığı açıklamada, "Yurtdışı kredilerden bugüne kadar haberimiz yoktu. Bize bu yolu açan ve destek sağlayan değerli Nuri Geneş'e sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.
Kurumsal olan tüm firmaların mutlaka danışmanlık hizmeti almasının gerektiğini hatırlatan iş Geneş, "Memleketimiz benim için çok şey ifade ediyor. Yeni İş imkânları ve istihdamın yaratılmasında katkılarım olursa bu benim için en büyük zenginliktir. Bu hizmet aşkı ile çalışmalarıma hız vereceğim" diye konuştu.

ABONE OL