Fon24_SSol1
Fon24_Sag

TÜRKİYE'Yİ 6 KEZ TURLADI

Türkiye Çarşamba 13 Haziran 2018 10:34

Ramazan ayı nedeniyle 20 ilçede ayrı ayrı iftar programları düzenleyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bugüne kadar toplamda 10.000 kilometre yol kat ederken, bu mesafe ile adeta Türkiye'yi 6 kez turlamış oldu.

Türkiye'yi 6 Kez Turladı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında 20 ilçede düzenlenen iftar programları kapsamında Başkan Zekai Kafaoğlu tüm iftarlara katılırken; toplamda 10.000 kilometre yol kat etti.
İftar organizasyonu olan ilçeye öğle sonrası saatlerde giderek esnaf ve Pazar yeri ziyaretleri gerçekleştiren ve halkla sohbet ederek ilçelerin sorunlarını veya taleplerini yerinde dinleyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, akşam saatlerinde iftar alanında ilçe sakinleri ile bir araya geliyor.
İftar organizasyonları sonrasında ilçelerin kırsal mahallelerini de ziyaret eden Başkan Zekai Kafaoğlu, hem 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı hem de genel seçimleri öncesinde partisi için destek istiyor.
Başkan Zekai Kafaoğlu’nun bu çalışma temposu Ramazan ayı boyunca düzenli olarak devam ederken; sabahın erken saatlerinde başlayan mesai, sahur vaktinde sona eriyor.