YAKIŞIKLI OYUNCUDAN SÜRPRİZ SİNGLE

Magazin Pazartesi 11 Haziran 2018 02:00

Umur Yiğit Vanlı single çıkardı! Yakışıklı oyuncu, "Mum Gibi" adlı şarkısıyla pop müzik dünyasına yepyeni bir soluk getirecek.

Yakışıklı Oyuncudan Sürpriz Single

“Ateş Böceği” dizisiyle yıldızı parlayan Umur Yiğit Vanlı, başarılı oyunculuğunun ardından şimdi de müzik dünyasında adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Küçük yaşlarından bu yana müziğe ilgi duyan genç yetenek, “Mum Gibi” adlı bir single hazırladı. Prodüktörlüğünü Ali Irmak’ın üstlendiği çalışma, Lider Entertainment etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.
POLONYALI MANKENLE İDDİALI KLİP

Söz ve müziği Ali Irmak’a ait olan “Mum Gibi”nin aranjesine ise izlenme rekorları kıran “Çukur” dizisinin popüler müziklerinin de aranjesini yapan Ateş Berker Öngören imzasını attı. Müzik dünyasına yepyeni bir soluk getirecek şarkının video klibi de hayli iddialı. Yönetmen koltuğunda İrem Haykır’ın oturduğu çalışmada yakışıklı yıldıza Polonyalı manken Angelika Cierpucha eşlik etti. Sıcak sahnelerin yer aldığı klip, müzik kanallarında dönmeye başladı.
MİKROFON KORKUMU YENDİM, ARTIK  İKİ MESLEĞİM VAR

14 yaşından bu yana setlerde olan Umur Yiğit Vanlı, bundan böyle kariyerine hem oyuncu hem de şarkıcı olarak devam edecek. “Çocukluğumdan beri en büyük hayallerimden biri şarkı söylemekti ama mikrofon korkum vardı. Üzerinde uzun süre çalıştım ve sonunda bu korkumu yenmeyi başardım. İçimdeki müzik aşkı bir anda tüm benliğimi kapladı” diyen Vanlı, her iki alanda da iddialı: “Oyunculuğa da şarkıcılığa da devam edeceğim. Küçükken kurduğum hayalleri gerçekleştirebildiğim için çok mutluyum. İki mesleğimde de başarılarımla adımdan söz ettireceğime eminim.”