"YANLIŞ KADINLA EVLENMEK GİBİ"

Spor Cuma 15 Mart 2019 14:16

Minnesota Vikings ile sözleşmesini uzatan linebacker Anthony Barr, New York Jets'e imza atmanın yanlış bir kadınla evlenmek ile aynı durum olduğunu söyledi.

"Yanlış Kadınla Evlenmek Gibi"

Bertan ERMAN

NFL’de hızlanan transfer gündeminde birçok oyuncu farklı takımlara transfer oldu. Lakin bazı oyuncular da, kendi takımlarında kalmayı tercih etti. Anthony Barr, bu oyunculardan sadece biri…

26 yaşındaki dış linebacker, NFL kariyerinin ilk 5 sezonunda formasını giydiği Minnesota Vikings ile olan sözleşmesini uzattı. Anthony Barr, Minneapolis ekibi, 5 sezonluk yeni anlaşmasında, toplam 77.5 milyon dolar (424 mlyon TL) kazanacak. Ayrıca, Barr’a New York Jets de talipti.

NFL Network’e açıklamalarda bulunan Anthony Barr, New York’a gitme ihtimalini anlatırken, “Menajerim ve Ailem ile ne yapıp edeceğimizi konuştuk. Menajerim bana rakamlardan bahsetti. Ben de, ilk başta her şeyin iyi olduğunu düşündüm Sonra telefonu açtım ve kendimi iyi hissetmediğimi söyledim. Ben hep Viking olmayı istedim. Buraya geri döndüğüm için çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Minnesota Vikings hakkında, “Beni 5 yıl önce seçtiler. Burası benim evim. Kendi kurumum için birçok şeyi burada gerçekleştirdim. Takım arkadaşlarım benim ailem. Teknik ekibimiz bana burada çok şey kattı.” diyen Barr, New York Jets’e imza atmak ile ilgili, “Bu bir sunak taşından düşmek, yanlış bir kadınla evlenmek gibi. Bence kötü bir seçim yapmış olurdum.” ifadelerini kullandı.