Kurban_bayrm

YAZA MERHABA

Magazin Perşembe 13 Haziran 2019 00:30

Patates cipsi Lay's, reklam yüzü Demet Evgar'ın ev sahipliğinde önceki gün yaza merhaba partisi verdi.

Yaza merhaba

 Swissotel Chalet Garden’da gerçekleşen partiye sanat ve cemiyet hayatından Ayşegül Kayabay, Petek Ertüre, Burcu Şendir, Elif Yazıcı Girgin, Serap Sarı, Arzu Kunt gibi isimler de katıldı. Yazın gelişini beraber kutlayan davetliler, piknik yaparken bir taraftan da Lay’s lezzetlerinin tadını çıkardılar.

 Davette gazetecilerin sorularını yanıtlayan Demet Evgar, yemek konusunda yetenekli olduğu söyledi. Evgar, “Kendimi çok fazla sınırlandıran biri değilim. Egeli olduğum için zeytinyağlıdan vazgeçemem. Damak tadım iyidir. Mutfakta vakit geçirmeyi severim. Arnavut göçmeni olduğum için Arnavut böreği güzel açarım.” dedi.

 ‘Kader Mahkûmu’ Arabesk Geliyordu

 Uzun olan saçlarını kestiren Demet Evgar, “Set biter bitmez saçımı kestirdim. Hapishaneden çıkma durum yaşattım kendime… Bu işe başlamadan önce ‘Kader mahkûmu’ denilen cümle bana biraz arabesk geliyordu. Allah orada kalan herkese sabır versin. Orada kaldığımız her gün için onlara dua ettik . Haftanın 5-6 günü 16 saat oradaydık. Psikolojisi ağır bir işti.” diye konuştu. Evgar’ın saçlarındaki beyazlar gözlerden kaçmadı.  

 Başarılı oyuncu, “Rol için psikolojik destek aldınız mı?” sorusuna “Öyle bir destek almadım. Genel olarak aklını sağlam tutman gereken bir iş. Kendini biraz koruman gerekiyor. Türkiye’de şu anlamda zor oluyor. Günde 8 saat çalışabileceğin bir işte 10-12 saat çalışıyorsun. Biz 90 dakika olmasın diye yollara düştük. 60 dakika idi 90 dakikaya çıktı. Keşke 60 da kalsaydı. “ şeklinde yanıt verdi.

 

EN ÇOK OKUNANLAR