YENİ NESİL DENEYİM NOKTASI VAKKORAMA CAFE AKMERKEZ'DE AÇILDI

Magazin Cumartesi 09 Kasım 2019 00:30

Enerji dolu atmosferi ile trend, müzik ve lezzeti bir araya getiren Vakkorama Cafe, şehrin en merkezi yerlerinden biri olan Akmerkez'de kapılarını açtı. Vakkorama Cafe'nin açılışı özel bir partiyle kutlandı.

Yeni Nesil Deneyim Noktası Vakkorama Cafe  Akmerkez'de Açıldı

Dünyanın ilk konsept mağazası olan Vakkorama Taksim’in içinde 1982’den beri şehrin ilham veren buluşma noktası olan Vakkorama Cafe, yeni şubesiyle şehrin en merkezi lokasyonlarından birinde tekrar hayat buluyor. İstanbul’un yeme-içme trendlerine yön veren Vakkorama Cafe, rahat ve enerji dolu yeni atmosferiyle müzikseverlerin ve gurmelerin uğrak noktası. Akmerkez’de kapılarını açan yeni mekan, modayı, müziği ve yiyecek trenerini takip eden misafirlerini günün her saatine hitap eden zengin menüsüyle ağırlıyor.

 Akmerkez’de dünyanın önde gelen DJ’lerinin canlı performansları ve sürpriz aktivitelere ev sahipliği yapan Vakkorama Cafe’nin açılışı da renkli bir partiyle kutlandı. Can Hakko’nun ev sahipliği yaptığı partiye Pia Hakko Yeşil, Ediz Elhadef-Gabriela Palatchi, Ömer Taviloğlu, Aslan Kemal Gülman, Alara Mildon, Sedef Gali gibi isimler katıldı. Gecede DJ kabinine Afyonbando ve Night Nurse geçti.

 İç mekan tasarımı ile keyifli bir buluşma alanı ve gün içi molaları için rahat bir ortam sunan Vakkorama Cafe’nin menüsü oldukça zengin. Salatalardan makarnalara, kahvaltı seçeneklerden tatlılara vegan ve glutensiz alternatifleri de barındıran birçok çeşit ve yenilik içeren bu menüde herkesin kendine göre bir şey bulması mümkün! Paylaşımlı tabaklar ve özel kokteylleri ile kalabalık gruplarında ilk tercihleri arasında.

EN ÇOK OKUNANLAR