ZİRAAT BANKASI 3 YIL ÜST ÜSTE TÜRKİYE'NİN EN SEVİLEN BANKASI SEÇİLDİ

Ekonomi Cuma 09 Kasım 2018 14:15

Ziraat Bankası, "Türkiye'nin Lovemark'ları" araştırmasında 2016 ve 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da Türkiye'nin en sevilen bankası seçildi.

Ziraat Bankası 3 Yıl Üst Üste Türkiye'nin En Sevilen Bankası Seçildi

Brand Week İstanbul 2018’de gerçekleştirilen ödül töreninde Ziraat Bankası adına ödülü Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş aldı. Ödül töreni sonrası açıklamalarda bulunan Kırbaş “Bankamızın tüm hedef ve stratejilerinin, planlamalarının, sektörel faaliyetlerinin altında yatan en önemli husus müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına her geçen zaman daha da derinleşerek daha kapsamlı bir şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Bu süreçte geleneksel bağlarımızdan kopmadan bünyemizde birçok yenilik ve değişiklik yaparak ilerliyoruz.

Değişimi daha iyiye giden ve bitmeyen bir yolculuk olarak kabul ediyoruz. Yarın bugünden daha iyi olabilmek için sürdürülebilir bir gelişim ve dönüşüm içerisinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. 3 yıldır üst üste Lovemark seçilmemiz yaptığımız çalışmalarla sürdürülebilir bir başarıya imza attığımızın en önemli göstergelerinden biridir.

Geldiğimiz noktada her bir Ziraat Bankası çalışanının ayrı ayrı emeği bulunuyor. Önceliğimiz her zaman memnuniyet ve gönüllerde yer edinmek. Müşterilerimize ve ülkemize değer katan çalışmalarımıza dün olduğu gibi yarın da hız kesmeden devam edeceğiz. 154 yıl önce çıktığımız maratonda bizleri bir kez daha “Lovemark” yapan, gönüllerini kazandığımız herkese Ziraat Bankası olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Haber Etiketleri: ankara ziraat bankası