BURNU KIRILANLAR, BACAĞI ISIRILANLAR

İlnur ÇEVİK 14 Oca 2017

İnsanlar gülseler mi ağlasalar mı ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Bu CHP’lilere bir haller oldu. Şirretlik yapmayın, adam gibi muhalefet edin dedik tuttular kürsüyü işgal ettiler adına da “pasif direniş” deyip ülkemizi ele güne rezil ettiler.

Ama o da yetmedi. Bir CHP’li AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’e yumruk attı ve burnunu kırdı. Şimdi Şahin burnu bantlı olarak TBMM Anayasa değişikliği oturumlarına giriyor.

Ama o da yetmedi. Bir CHP’li AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’nın bacağını ısırdı… Şimdi Balta TBMM’de topallayarak geziyor… Hatta kendisini ısıran milletvekilinin belirlenmesi için DNA testi istemiş… “Seni ısıranın aşısı var mıydı?” esprileri şu anda TBMM’de uçuşuyor…

Bu manzaralar medyada boy boy gösterildi…

İnsanlar gülseler mi ağlasalar mı ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Hatta konu TBMM görüşmelerinde açılınca ve ısırılan milletvekilinin durumu tartışılınca her zaman sert bakışlarıyla olaylara soğuk duran MHP lideri Devlet Bahçeli bile katılarak gülmekten kendisini alamadı…

CHP geçmişte de bu tür aşırılıklarla ve tamamen yalan üstüne kurulmuş algı operasyonları ile halkımızı kandırmakla kalmadı aynı zamanda ülkemizde darbelere davetiye çıkardı… Ama biz artık CHP akıllanmıştır, olgunlaşan demokrasimizle birlikte CHP de artık olgunlaşmıştır derken bir de bakıyoruz işler tersine gidiyor.

Şu CHP’lilerin ve Meclisimizin düştüğü duruma bakın. CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bunları nasıl kaldırıyor?