PROFESÖR ÖZ: TÜRKİYE'NİN SAĞLIĞINI İYİLEŞTİRELİM

Dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz'ün ekibiyle birlikte sağlıklı yaşam tavsiyelerini paylaştığı, BİP'teki "Dr. Öz ve Ekibi" kanalındaki yenilikler tanıtıldı.

Çarşamba 03 Temmuz 2019 02:20
DOĞRU BİR ÜRÜNLE YALITIM YÜZDE 50 ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR

Isı yalıtımı konutlarda, binalarda ciddi enerji tasarrufu sağlıyor. Ne zaman? Doğru yapılırsa ve doğru ürün kullanılırsa. Bir binada doğru bir ısı yalıtımı yapıldıysa doğru bir ürünle yüzde 50'ye varan bir enerji tasarrufu sağlanabiliyor.

Perşembe 30 Mayıs 2019 02:30
KARANLIKTA SESSİZ ÇIĞLIK

Bir sonraki noktamıza hareket ediyoruz.. Durağımız, son günlerde bombardımanların yaşandığı İdlib kırsalı.. Afrin'de yeni bir Sevgi Butik Mağazası açılışı var. İdlib'te Sevgi Butik Mağazaları'ndan birine uğrayacağız.. Ardından da Kızılay'ın Suriye içinde desteklediği 15 kamptan birisi olan Taybe Yetimhanesine gideceğiz. Burada açılış ve iftar programı var.

Çarşamba 22 Mayıs 2019 02:30
SURİYELİ MAZLUMLARA YARDIM ELİ (1)

Asya, Afrika, Orta Doğu başta olmak üzere dünyanın hemen her coğrafyasına insani yardım ulaştıran Türkiye, bugüne dek milyonlarca insanın acısına ortak oldu. Türkiye'nin dış ilişkilerini şekillendirmede önemli bir enstrüman olan insani yardım çalışmaları geçen her gün ivme kazandı. Türkiye'nin adı sadece diplomatik ilişkilerle değil, dış yardımlarda gösterdiği başarıyla da anılmaya başladı.

Salı 21 Mayıs 2019 02:30
'KAN ÜRÜNLERİ FABRİKASI KURULUYOR'

Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, kamu özel ortaklığıyla gerçekleştirilen kan ürünleri fabrikasının projelendirme safhasının bitmek üzere olduğuna dikkat çekerek, "Kendi kanımızdan kendi ilacımızı yapacağız. Yıllık 2 milyar TL gibi bir rakamla ekonomiye katkı sağlamış olacağız." dedi.

Cuma 18 Ocak 2019 02:25
HÜZÜN TURİZMİ.. 

Miras turizminin bir çeşidi..

Çarşamba 28 Mart 2018 02:20
GÖKTEN BİR ELMA DÜŞTÜ

Elma, mitolojik eserlerde, masallarda sembolik olarak kullanılan simgesel meyve..

Cuma 23 Mart 2018 02:35
NEFES = YAŞAM

"Nefes bizi yaşamda tutan tek araçtır. Ama sadece yaşadım diye yaşamak için verilmiş bir şey değil. Bunun derinliğini gördüğümüzde, gücü ortaya çıkıyor. Yani sadece hayatta kalmak, hayatta tutmak için değil nefes."

Pazar 11 Mart 2018 02:30