TrkcllMasthead

ALAÇATI HAVALİMANI GEREKLİ MİYDİ?

İstanbul Havalimanı inşaatının hızla sürdüğü sırada Devlet Hava Meydanları İşletmesi, bastırdığı kitapta Türkiye'de havalimanlarına yapılan yatırımları ve yeni yapılacak havalimanlarını da ele alıp tanıtmıştı.

Pazar 29 Eylül 2019 02:45
HAYALLERİ GERÇEĞE ÇEVİREN TEKNOFEST

Yıllarca kahrımızı çeken, sonra bir anda terk ettiğimiz, ardından insandan arındırarak sessizliğe mahkum ettiğimiz Atatürk Havalimanı hafta içinde eski günlerine geri dönerek cıvıl cıvıl oldu.

Pazar 22 Eylül 2019 02:50
MEDYANIN HAVACILIĞA YANLIŞ BAKIŞI

Şimdilerde anılarını yazdığını öğrendiğim, bir dönemin en etkili gazetecilerinden Hürriyet ve Milliyet Haber Ajanslarının Genel Müdürü Taner Atilla'dan söz ederek girelim konuya.

Pazar 15 Eylül 2019 02:50
BIYIKLI SENDİKACILARA ŞARK TAYİNİ

Türk toplumunda kadınlar daha güzel görünmek için nasıl saç, kaş, kirpik, cilt bakım konularına önem verirse, erkekler de aynı şekilde saç, sakal ve bıyık gibi konularda titiz davranırlar.

Pazar 08 Eylül 2019 02:50
THY'NİN MİSYONU VE ÖZEL HAVAYOLLARI

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Mehmet İlker Aycı, bu göreve 2015 yılı Nisan ayında geldi. Kendisini her gün eleştirenler de dahil hiç kimseye karşı saldırgan üslup kullanmadı, nezaketi elden bırakmadan işini yapmaya, başarılı olmaya yöneldi.

Pazar 01 Eylül 2019 02:35
UÇAĞINI YAPAMAZSAN, ORMANLARIN DA YANAR!

Hayatını, üniversitede profesör unvanıyla hoca olarak sürdürürken bir anda zamanın Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dış politika baş danışmanı olan, ardından Dışişleri Bakanlığı'na atanan ve daha sonra göze girip Başbakanlık makamına yükselen Ahmet Davutoğlu'ndan söz etmek isterim.

Pazar 25 Ağustos 2019 02:45
1 MİLYON GENCİN İŞ BULMA HAYALİ!

Bu köşede çoğunlukla havacılık, bazen de turizmle ilgili yazılar yazmaktayım. Ulaştırmayı ana dal olarak kabul ederek ara sırada denizcilik ve kara ulaştırması konularında da yazılar yazabilmeliyim. İşte tam da böyle bir fırsat yakaladım.

Pazar 18 Ağustos 2019 02:45
SOSYAL MEDYADA BİR YALAN HABER

Adına sosyal medya denen mecrada at izi, it izine karışıyor dersek doğru olur.

Pazar 11 Ağustos 2019 02:40