ERKEKLER NEDEN AĞLAMASIN

Geziyorum dolaşıyorum onca yer, onca şehir, onca insan ile bir araya geliyorum.  Herkes aynı soruyu soruyor; bir ekonomi, ikincisi daha fazla mutluluk. İşte mutlu olma hayali ile insanların mutsuzluklarına, telaşlarına, arayış içinde oradan oraya savrulmasına tanık oluyorum.

Pazartesi 20 Mayıs 2019 02:40
"SAHADA GÜÇLÜ OLAN MASADA DA GÜÇLÜ OLUR"

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı yaptığı konuşmada bir cümlesi çok dikkat çekiciydi. 'Sahada güçlü olan masada da güçlü olur' evet çok dikkat çekici bir sözdü bana göre.

Pazartesi 13 Mayıs 2019 02:30
EN ÇOK NEYİ ŞİKAYET ETMİŞLER?

Geçtiğimiz yıl belediyeler hakkında Kamu Denetçiliğine en çok hangi konularda şikayet olmuş diye merak ettim ve araştırdım.

Pazartesi 29 Nisan 2019 02:35
KALPTEN KALBE GİDEN O YOL

Seçim gecesinden itibaren adeta telefonum susmuyor, herkes soruyor, ne oldu, niye oldu, ne düşünüyorsun gibi onlarca soru aldım. Bu yazım ile en azından Ankara üzerinden bir cevap yazısı olsun istiyorum.

Pazartesi 15 Nisan 2019 02:35
NE GÜZELSİN

İzmir'deydim. AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi ile yoğun programı arasında buluştuk. Güzel bir röportaj gerçekleştirdik. İzmir'i gezdik. Her durduğumuz geçtiğimiz yerde Zeybekçi'ye ilgi yüksekti. Yanına gelenler, el sallayanlar, uzaktan selam verenler... Belli ki İzmirliler Zeybekçi'ye Zeybekçi de İzmir halkına ısınmış, alışmıştı.

Pazartesi 25 Mart 2019 02:35
HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI

Gaziantep'te AK Parti'nin il eski ve yeni yöneticilerinin bir araya geldiği bir toplantı yapıldı. 

Pazartesi 11 Mart 2019 02:25
BİR HUZUR VERİN

Yerel seçimlere çok az bir zaman kaldı, tüm belediyeler ve başkan adayları yapacakları hizmetleri halka büyük lansmanlarla anlatıyorlar. Şu proje bu proje diye… Evet çok önemli halka hizmet etmek onların ihtiyaçlarını gidermek. Belediyecilikte adeta sınır tanımıyorlar.

Pazartesi 04 Mart 2019 02:45
SARIYER'E YENİ VİZYON

CHP'li Belediye Başkanı Şükrü Genç'in son 10 yıldır başkanlığını yaptığı Sarıyer ilçesinde AK Parti son 4.5 yıldır ilçe başkanlığı yapan Salih Bayraktar'ı başkan adayı gösterdi.

Pazartesi 25 Şubat 2019 02:35